O nas

Tricolore to spełnienie moich marzeń o przyjaznym miejscu ,w którym pasjonaci języka francuskiego w każdym wieku, będą mogli rozwijać swoje pasje i zainteresowania, zdobywając solidną wiedzę o Francji i jej pięknym języku.

Tricolore to miejsce dla każdego, od malucha do starszaka. Swoją ofertę kierujemy do dzieci ,młodzieży i dorosłych. Szkolimy klientów biznesowych i współpracujemy z placówkami oświatowymi, szkołami i przedszkolami. Na życzenie organizujemy francuskie urodziny i różnego typu eventy, które związane są z kulturą i językiem francuskim.

Tricolore to dobra zabawa, radość uczenia się i mówienia po francusku, indywidualne podejście do słuchaczy , różnorodność metod nauczania, gwarancja jakości i profesjonalizm, kreatywność i miła atmosfera. A bientôt!

Magdalena Pachniewicz – Piechuska